DSC_2593-sm

Perła Wellness to miejsce wyjątkowe, w którym pielęgnujemy poczucie harmonii ciała i ducha naszych Klientów.

Eleganckie wnętrza, przyjemne dla zmysłów kolory zachęcają do podjęcia wysiłku fizycznego i podniesienia jakości swojego życia. Magia naszego klubu tkwi w jego atmosferze, różnorodności zajęć fitness, indywidualnym podejściu do Klienta oraz doskonałej kadrze instruktorów i trenerów, których zawodnicy są uczestnikami Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich.

Perła Wellness to miejsce, gdzie fitness spotyka się z medycyną.

Naszym celem było, jest i będzie:

• Zaspokajanie potrzeb zdrowotnych naszych Klientów, poprzez promowanie aktywności fizycznej.
  • Propagowanie treningów uzupełniających i specjalistycznych dla osób uprawiających sport rekreacyjnie lub wyczynowo np. pływanie,golf.
  • Przeprowadzanie wstępnej konsultacji medyczno-trenerskiej, w trosce o bezpieczeństwo i skuteczność proponowanej aktywności fizycznej.
  • Polepszenie jakości i świadomości życia Klientów z chorobami przewlekłymi.
  • Tworzenie i uruchamianie innowacyjnych programów zdrowotnych skierowanych  do osób zaskoczonych swoim wiekiem, przewlekle chorych oraz osób poszukujących inspiracji do podjęcia wyzwania jakim jest zmiana sposobu życia.
  • Promowanie idei sprawności psychofizycznej i programu „Wyćwicz swoje zdrowie” wśród lekarzy, lokalnych społeczności, przedstawicieli organizacji rządowych, trenerów fitness, instytucji akademickich i mediów.

Pasja, profesjonalizm, samodoskonalenie to droga, jaką wybraliśmy do realizowania wizji doskonałego zdrowia, wyglądu i samopoczucia naszych Klientów.

Perła Wellness to klub, o jakim Państwo marzyli!